«Чистий Дніпро» досягнув домовленостей про співпрацю з керівництвом ННЦ «Інститут біології та медицини» Національного університету імені Тараса Шевченка

«Чистий Дніпро» досягнув домовленостей про співпрацю з керівництвом ННЦ «Інститут біології та медицини» Національного університету імені Тараса Шевченка

Голова ГО «Чистий Дніпро» Дмитро Надєєв зустрівся із директором Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктором біологічних наук, професором, академіком Академії наук вищої школи України, заслуженим діячем науки і техніки України, лауреатом Державної премії України в галузі науки й техніки та премії імені О.В. Палладіна НАН України Людмилою Іванівною Остапченко і доктором біологічних наук, професором, завідувачем кафедри екології та зоології Дмитром Володимировичем Лукашовим.

«Ми обговорили теми, які стосуються стану Дніпра та інших водойм. Зокрема, говорили про проблему водяного горіха, рослини-шкідника, яка досі знаходиться у Червоній книзі та продовжує захаращувати Дніпро та вбивати рибу в ньому, про проблему синьо-зелених водоростей, очищення водойм тощо. Мені було дуже цікаво послухати досвідчених фахівців-біологів. Навзаєм розповів про ті справи, які вже має в своєму активі наша громадська організація», – зазначив Дмитро Надєєв.

«Важливим результатом зустрічі, – наголосив голова ГО «Чистий Дніпро», – стала домовленість про те, що восени наша громадська організація зможе провести зустрічі із першокурсниками, яким буде цікавою тематика, якою ми займаємося. Також студенти зможуть брати участь у наших заходах та акціях», – зазначив голова «Чистого Дніпра». 

Дмитро Надєєв подякував професорам Людмилі Остапченко і Дмитру Лукашову за змістовну розмову, які, в свою чергу, підтримали громадські ініціативи «Чистого Дніпра».

«Освітній напрямок для нас є одним із пріоритетів. Ми переконані, що прививати екологічну культуру слід починаючи зі шкільної лави. Ми налагоджуємо контакти з вищими навчальними закладами, і в найближчому майбутньому прагнемо зробити спілкування зі студентами регулярними», – поділився планами Дмитро Надєєв.

Всі новини