«Чистий Дніпро» планує розпочати підготовку до вступу в громадську спілку «Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ»

«Чистий Дніпро» планує розпочати підготовку до вступу в громадську спілку «Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ»

Голова ГО «Чистий Дніпро» Дмитро Надєєв зустрівся із виконавчим директором МБО «Екологія. Право. Людина» Оленою Кравченко.

За словами Дмитра Надєєва, Олена Валеріївна Кравченко та її команда активно займаються законотворчістю, а також підготували чимало позовів до суду проти підприємств-забруднювачів екології, причому незалежно від того, хто є їхніми власниками – українські бізнесмени чи представники бізнесу ЄС, інших країн світу. Також МБО «Екологія. Право. Людина» входить до громадської спілки «Коаліція Реанімаційний пакет реформ» і бере участь в реформуванні українського законодавства та суспільства з екологічного напрямку.

«Під час розмови ми обговорювали можливість вступу «Чистого Дніпра» до «РПР». Для цього нам потрібно мати власних юристів, ми повинні ініціювати свої законопроекти і просувати їх. Пані Кравченко дала нам кілька важливих порад у цьому напрямку, зокрема щодо участі у тендерах з розробки природоохоронних законопроектів, а також стосовно того, як долучитися до грантових проектів і програм», – розповів Дмитро Надєєв.

Крім того, зазначив він, Олена Кравченко розповіла про напрямки діяльності організації «Екологія. Право. Людина», підтримала діяльність «Чистого Дніпра» і запропонувала юридичну та консультаційну допомогу в майбутньому.

Нагадаємо, Дмитро Надєєв започаткував серію інтерв’ю з ученими, викладачами вузів, екологами і громадськими активістами. Мета цих інтерв’ю: зібрати пропозиції для програми захисту Дніпра, об’єднати однодумців і привернути увагу громадськості до екологічних проблем Дніпра та його берегів, флори і фауни найбільшої річки країни.

Всі новини