«Чистий Дніпро» привітав Віталія Кличка та депутатів Київської міськради із Днем міста

«Чистий Дніпро» привітав Віталія Кличка та депутатів Київської міськради із Днем міста

Голова ГО «Чистий Дніпро» Дмитро Надєєв привітав мера Києва Віталія Кличка та депутатів Київської міськради із Днем міста та закликав міську владу зробити киянам подарунок: дозволити очистити Дніпро біля мосту Патона. Активісти «Чистого Дніпра» готові це зробити власними силами.

Сьогодні Дмитро Надєєв записав відео-звернення до міської влади на місці, добре знайомому киянам – біля монументу засновникам Києва. Але, мабуть, не кожен з нас одразу впізнає, шо це – береги Дніпра, бо тут славетна ріка вже більше нагадує болото. Ви чуєте, як кумкають жаби? А прямо посеред Дніпра лежить величезна гілляка сухого дерева – це до такого рівня обмілів наш Дніпро! Навколо – зарослі і сміття. Так Дніпро міліє, старіє і повільно вмирає. Ми не повинні цього допустити!

«Наша громадська організація у переддень святкування Дня столиці звернулася до Київського міського голови Віталія Кличка і депутатів Київради з пропозицією: давайте спільно зробимо подарунок киянам – підтримайте нашу ініціативу з очищення затоки Дніпра біля мосту Патона. Петиція про це на сайті електронних петицій Київради зареєстрована ще 15 березня. Ми можемо очистити річку власними силами, а від столичної влади хочемо лише одного – дати нам дозвіл на виконання цих робіт», – сказав Дмитро Надєєв у зверненні до міського голови Віталія Кличка та депутатів міськради.

Від імені нашої громадської організації Дмитро Надєєв привітав киян і всіх українців з Днем Києва і побажав їм Чистого Дніпра.

Очистимо Дніпро разом!

Всі новини