«Чистий Дніпро»: Зміни на краще неможливі без зміни нашого ставлення до довкілля

«Чистий Дніпро»: Зміни на краще неможливі без зміни нашого ставлення до довкілля

Сьогодні у світі відзначають дуже цікаве свято – День змін на краще (Make a Difference Day). Цього дня кожен може зробити добру справу

«У День змін не треба виставляти гарбузи чи лякати людей страшними образами, як на Геловін. Зовсім навпаки – люди допомагають одне одному, сусідам чи всій громаді, виходячи на екологічні акції. Здебільшого добровільно, але буває, що компанії навіть стимулюють своїх працівників до такої праці. Чому б і нам не записати такий день до свого календаря! Тим більше, що будь-яка добра справа обов’язково повернеться нам сторицею», наголосив голова «Чистого Дніпра» Дмитро Надєєв.

За його словами, зміни на краще неможливі без зміни нашого ставлення до довкілля. «В календарі багато днів, пов’язаних з екологією. Одні нагадують людству про необхідність берегти річки, моря, океани, не засмічувати світ довкола себе, не шкодити рослинам і тваринам. Інші – стимулюють людей вийти на великі прибирання-суботники. Сьогодні – один із тих днів, коли кожен може зробити добру справу. Тому, друзі, не втрачаймо шансу змінити світ на краще і змінитися самим», – закликав Дмитро Надєєв.

Всі новини