Голова ГО «Чистий Дніпро» Дмитро Надєєв вітає всіх із Всесвітнім Днем води

Голова ГО «Чистий Дніпро» Дмитро Надєєв вітає всіх із Всесвітнім Днем води

Вода – колиска життя, і ми завжди повинні пам’ятати, що лише завдяки їй живемо на Землі.

«Сучасна людина, яка забруднює воду, яка ставиться безгосподарно до водоймищ і до їхніх берегів, нагадує невдячних дітей, котрі забули, що без води, як і без батьків, їх би не було», – наголосив Дмитро Надєєв. 

На його переконання, далі так бути не повинно, інакше за кілька поколінь ми втратимо дорогоцінний скарб, даний нам природою – наш Дніпро. «Захист Дніпра – спільне завдання, яке об’єднує киян, черкащан, дніпрян, запоріжців, херсонців – усіх, хто мешкає на берегах головної річки України, усіх українців. Ми маємо очистити наш оповитий легендами Славутич разом», – заявив Дмитро Надєєв. 

Він нагадав, що від імені громадської організації «Чистий Дніпро» зареєстрував петицію на сайті Київради, аби отримати дозвіл очистити територію Дніпра біля мосту Патона. «Не будьте байдужими, підтримайте нашу петицію. Ми готові зробити цю важливу для Києва справу власними силами, і тим самим показати усім, що громадськість здатна до самоорганізації заради спільної мети – порятунку Дніпра», – зазначив Дмитро Надєєв.

Всі новини