Колеги-екологи, «Чистий Дніпро» вітає всіх із Всесвітнім днем довкілля!

Колеги-екологи, «Чистий Дніпро» вітає всіх із Всесвітнім днем довкілля!

Своєю непохитною громадянською позицією й активністю ми, кожен на своєму місці і у свій спосіб, робимо неймовірно важливу справу для майбутнього планети. І це не пафосні слова, а наш світогляд. Перефразовуючи Мартіна Лютера, «на цьому стоїмо і можемо інакше».

Цього дня прийнято проводити екозаходи, мітинги, різного роду акції, щоб привернути увагу до проблем навколишнього середовища. Наші активісти неодмінно візьмуть участь у цих заходах, адже переконані – чим чисельнішими і більш згуртованими ми будемо, тим вагомішим буде наш внесок у боротьбу за чисте довкілля.

Наша організація ще молода, але ми вже зробили певний внесок у спільну справу. З-проміж іншого, особливо хочемо відзначити початок реалізації просвітницької ініціативи «Чистого Дніпра», мета якої – ознайомити юне покоління, студентство, з проблемами Дніпра та інших водойм України та залучити молодь до спільного вирішення цих проблем. Ми провели зустріч зі студентами Києво-Могилянської академії, домовилися про подібні зустрічі зі студентами Київського Національного університету імені Тараса Шевченка.

Робитимемо все, щоб через рік ми вітали колег-екологів з Днем довкілля великою командою еко-активістів, яка буде сплавом із науковців, студентів і всіх небайдужих до долі Дніпра.    

Всі новини