Команда «Чистого Дніпра» зустрілася зі студентами Національного університету біоресурсів і природокористування

Команда «Чистого Дніпра» зустрілася зі студентами Національного університету біоресурсів і природокористування

Зустріч відбулася в рамках реалізації просвітницької програми ГО «Чистий Дніпро»

«Наша команда розповіла студентам про реалізовані нами проекти із зариблення, про наше дослідження стану річок України, а також про плани на майбутнє. Серед них особливо жваве обговорення викликала ініціатива «Чистого Дніпра» збудувати  мультифункціональний корабель зі збору сміття з водойм», – розповіли активісти-екологи.

Університетська молодь висловила готовність долучитися до громадських заходів «Чистого Дніпра», зокрема, до суботників, навіть попри сесію та підготовку до іспитів. 

«Радує, що деякі студенти вже мають досвід боротьби за чисте довкілля. Вони нам розповіли про діяльність схожої до нашої екологічної організації в Одесі, вона займається захистом Чорного моря. Тепер ми зможемо підтримувати контакти з колегами із Одеси і, можливо, найближчим часом проведемо спільні акції», – зазначили у «Чистому Дніпрі».

Також активісти познайомилися з представниками викладацького складу університету. Зокрема, із заступником декана факультету захисту рослин, біотехнологій та екології Юлією Володимирівною Рибалко і доцентом кафедри екології агросфери та екологічного контролю Оленою Іванівною Наумовською. «Ми вдячні їм за гостинність. Співпрацюватимемо і далі», – наголосили у «Чистому Дніпрі».

Нагадаємо, наша громадська організація досягнула домовленостей про співпрацю з керівництвом ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка і факультету природничих наук Києво-Могилянської академії. Голова ГО «Чистий Дніпро» Дмитро Надєєв у травні виступив перед студентами Могилянки. Найближчим часом наша команда планує зустрічі з керівництвом і студентами ще кількох столичних вишів.

Всі новини