«Це була дуже класна аудиторія!». Дмитро Надєєв зустрівся зі студентами Могилянки

«Це була дуже класна аудиторія!». Дмитро Надєєв зустрівся зі студентами Могилянки

У рамках реалізації просвітницької програми ГО «Чистий Дніпро» її голова Дмитро Надєєв зустрівся з керівництвом і студентами факультету природничих наук Києво-Могилянської академії

«Зустріч із деканом факультету природничих наук Олександром Андрійовичем Голубом і завідувачем кафедрою екології Віктором Івановичем Карамушкою була дуже дружньою та цікавою. Домовилися, що зможемо проводити практично-освітню роботу зі студентами, зокрема, працювати в рамках студентського екологічного клубу», – розповів Дмитро Надєєв.

Також важливо, що викладачі університету готові надавати свою експертну фахову допомогу ГО «Чистий Дінпро», і за це – велика подяка. «Наша місія їм сподобалася. Серед іншого домовилися співпрацювати з могилянцями з наповнення програми порятунку Дніпра», – наголосив Дмитро Надєєв. 

За його словами, найтепліші враження залишила зустріч зі студентами першого курсу. «Я розповів студентам про проблему водяного горіха, яку не видно в Києві, але дуже добре видно нижче за течією Дніпра, де зарослі цієї рослини схожі на джунглі Амазонки. Також розповів про нашу діяльність у боротьбі із синьо-зеленими водоростями та про наші  заходи – дискусійний клуб із проблем спорудження водного шляху Е-40 і про встановлення нерестових гнізд у затоці «Сосни». Аудиторія була дуже активною, дуже класною», – зазначив голова «Чистого Дніпра».

При цьому він зауважив, що студенти не лише ставили фахові запитання, але й надавали свої рекомендації, як краще побудувати мультифункціональний корабель зі збору сміття. Цей проект «Чистий Дніпро» планує реалізувати у найближчому майбутньому.

«Маємо намір і далі знайомитися з представниками різних вишів. Ми йдемо до них не з тим, щоб чомусь їх навчити чи щось їм продати, а послухати їхні думки. Думаю, ми можемо бути чимось корисними один одному», – поділився планами Дмитро Надєєв.

Нагадаємо, «Чистий Дніпро» вже досягнув домовленостей про співпрацю з керівництвом ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Активісти громадської організації матимуть змогу восени зустрітися зі студентами-першокурсниками, а також залучати бажаючих до своїх екологічних проектів.  


Всі новини