У «Чистого Дніпра» – благородна мета, – Микола Гомеля

У «Чистого Дніпра» – благородна мета, – Микола Гомеля

«Професор Гомеля розповів про сучасні технології очистки води на підприємствах важкої промисловості. Було цікаво послухати. Дізнався для себе багато нового. Домовилися, що наша громадська організація зможе консультуватися у Миколи Дмитровича та його колег по кафедрі з питань, які стосуються якості води. Особливо, коли йтиметься про забруднення водойм важкими металами», – розповів Дмитро Надєєв.

Також, за його словами, в ході зустрічі він поділився досвідом роботи ГО «Чистий Дніпро». «Професор Гомеля побажав нам успіху та зазначив, що у нашої екологічної організації благородна мета», – підсумував Дмитро Надєєв.

«Дуже вдячний Миколі Дмитровичу за цю зустріч. Було дуже цікаво спілкуватися зі справжнім ученим, справжнім фахівцем своєї справи», – зазначив голова ГО «Чистий Дніпро».

Довідка. Микола Дмитрович Гомеля – відомий український учений, завідувач кафедрою екології та технології рослинних полімерів НТУУ КПІ імені Ігоря Сікорського, доктор технічних наук, професор.

Голова ГО «Чистий Дніпро» Дмитро Надєєв у травні виступив перед студентами Могилянки. Також в рамках реалізації просвітницької програми ГО «Чистий Дніпро» наша команда зустрілася зі студентами Національного університету біоресурсів і природокористування. Найближчим часом «Чистий Дніпро» планує зустрічі з керівництвом і студентами ще кількох столичних вишів.

Всі новини