«Укрводсервіс» може стати замовником проекту очищення Дніпра біля мосту Патона

«Укрводсервіс» може стати замовником проекту очищення Дніпра біля мосту Патона

«Чистий Дніпро» отримав згоду від державного підприємства «Укрводсервіс», яке є підрозділом Державного агентства водних ресурсів України на те, що це підприємство готове виступити замовником проекту з очистки Дніпра біля моста Патона. 

Після того, як громадська організація «Чистий Дніпро» отримала відповіді на свої листи від Державного агентства водних ресурсів України, Басейнового управління водних ресурсів Середнього Дніпра і КП «Плесо» із підтримкою нашої ініціативи щодо очистки затоки біля мосту Патона, ми зробили наступний крок – знайшли компанію, яка готова виступити замовником проекту виконання робіт.

 «Ми зустрілися з керівником державного підприємства «Укрводсервіс», куди також направляли запит, і досягли домовленості, що вони стануть замовником проекту робіт з  очищення Дніпра біля мосту Патона», – сказав Дмитро Надєєв.

Домовленість було підкріплено листом від в.о. генерального директора ДП «Укрводсервіс»   Юрія Погорільчука на ім’я голови ГО «Чистий Дніпро» Дмитра Надєєва.
 «Діючи відповідно до своїх повноважень і з метою суворого дотримання вимог чинного законодавства, Державне підприємство «Укрводсервіс» може виступити замовником проекту щодо виконання соціально важливих й екологічно обґрунтованих природоохоронних заходів  з розчистки ділянки русла (затоки) річки Дніпро поблизу моста Патона після узгодження даного питання з Київською міською радою як організатором місцевого самоврядування міста Києва», – зазначено, зокрема, у цьому листі.

«Ми вдячні «Укрводсервісу» за готовність до співпраці. Залишається тільки сподіватись, що Київська міська рада, до депутатів якої ми також зверталися, підтримає нашу ініціативу з розчистки затоки Дніпра біля мосту Патона», – сказав Дмитро Надєєв.
Очистимо Дніпро разом!

Нагадаємо, голова ГО «Чистий Дніпро» Дмитро Надєєв 15 березня 2019 року зареєстрував  петицію на сайті Петицій Київської міської ради з пропозицією очистити ділянку Дніпра біля мосту Патона, де річка сильно обміліла, почала заростати і перетворюватись у болото. В травні поточного року Дмитро Надєєв  направив звернення з цього питання всім депутатам Київміськради і особисто голові міськради Віталію Кличко. Після цього ГО «Чистий Дніпро» звертався з пропозицією розчистити Дніпро біля мосту Патона до КП «Плесо», Держводагентства України та  Басейнового управління водних ресурсів Середнього Дніпра. Всі три організації підтримали ініціативу ГО.

Всі новини