Заснування ГО “Чистий Дніпро”

Заснування ГО “Чистий Дніпро”

«Чистий Дніпро» – група активних і креативних однодумців, які об’єдналися в громадський рух. Його мета – зупинити старіння головної річки України та завадити її перетворенню на смітник. 
Вода – це життя. Дніпро століттями дає життя мільйонам українців. Це наша гордість, наш символ і одночасно наша відповідальність. У нас досі ламають списи навколо питання, що ж має бути українською національною ідеєю. «Чистий Дніпро» переконаний: національна ідея – зберегти наш Славутич для наступних поколінь.

Рух «Чистий Дніпро» почався з кількох однодумців – найтитулованішого гідролога України Віктора Вишневського, молодого активіста Дмитра Надєєва та його друзів. Мета нашої організації – об’єднати людей, яким не байдужа доля найбільшої річки України. 
Можна згуртуватися навколо ініціативи прибирання Дніпрових схилів від сміття, провести суботник, і це гарний приклад. Однак десять чи навіть двадцять волонтерів не можуть кардинально вплинути на ситуацію, а коли нас будуть сотні і тисячі, наш голос почують. Лише разом ми зможемо достукатися до високих кабінетів.

Всі новини